Stavebniny Prostějov- kde kupuji stavební materiál

21.06.2019

Investoval jsem již několik miliónu korun do našich nemovitostí. Neustále kupuji:

  • stavební materiál
  • elektro materiál
  • materiál na odpady, vodu, topení
  • šrouby, matice, vruty

Samozřejmě chci nakupovat levně, kvalitně a tam, kde platí to, co si řekneme. Níže vám popíšu, kde nejčastěji nakupuji stavební materiál v Prostějově.


Klasické stavebniny

STAVOSPOL Prostějov

Sem jezdím nejčastěji pro běžný stavební materiál, jako jsou sádrokarton, polystyren, betonová dlažba, tvárnice, roxory, kari sítě.

Pánové jsou vstřícní, panuje tu přátelská atmosféra. Většinu materiálu mají na skladě, zbytek není problém objednat.


Stavebniny DEK Prostějov

Zřejmě největší stavebniny v Prostějově. Opravdu velký výběr materiálu. Pokud plánujete větší rekonstrukci, domluvte se první na registraci a lepších cenách za odebíraný materiál.


OBI Prostějov

Hobbymarket, ve kterém najdete většinu materiálu, který potřebujete a to především o víkendu, či v podvečer, když jsou klasické stavebniny již zavřeny. Obsluha většinou v pohodě, i když profesionální rady zde nečekejte.

Klasický materiál jako polystyren, sádrokarton, beton v pytlích apod. jsou cenově v pohodě. Pokud ale potřebujete např. různé doplňky, pozor na cenu, často je zde velmi vysoká.

Doporučuji se zeptat na věrnostní kartu, mám na ní slevu 5% na neakční zboží.


Stavebniny Kroupa

Zřejmě nejlevnější stavebniny v Prostějově. Nějakou dobu jsem zde materiál odebíral, ale opakovaně se mi stalo, že objednaný materiál jsem nedostal. Atmosféra nic moc, již sem nejezdím.


PRO-DOMA Prostějov

Když už to nemohu nikde sehnat, jedu sem. Mimo klasický stavební materiál tu mají různé špeky, o kterých jsem ani nevěděl, že existují. Dále tu je velký výběr ručního nářadí a různých doplňků, které se na stavbě, či rekonstrukci hodí.


Elektromateriál

JANČA elektro

Má nejoblíbenější prodejna s elektromateriálem v Prostějově. Dostanete zde téměř vše, žárovky, jističe, kabely, lišty, zásuvky, vypínače. Většina materiálu je skladem, ostatní není problém objednat.


Elektro S.M.S.

Když neuspěji u JANČA elektro a nutně to potřebuji, jedu sem.


ELKOV elektro Prostějov

Byl jsem zde to zkusit. Jedná se o novou, pěknou, velkou prodejnu, ale moc mě to neoslovilo.


OBI Prostějov

Pokud potřebujete nutně světlo do koupelny, či pokoje, kousek kabelu, klidně zajeďte sem.


Vodo-topo materiál

Fe-MAT Hruban Prostějov

Jedna z nejznámějších prodejen instalatérského materiálu v Prostějově. Obrovský výběr, odborná obsluha, dobré ceny. Koupíte zde všechen potřebný materiál, kotle, solární panely, rozvaděče na topení a mnoho dalšího.


TOP-TREND shop

Zde kupuji modernější materiály jako např. elektrické kotle, bojlery, wifi termostaty apod. Pánové vám poradí, doporučí. Dále je zde velký výběr sanity a různých doplňků do koupelen.


Železářství

U věžiček

Jednoznačně nejlepší železářství v Prostějově. Obrovský výběr, ochotný personál, nízké ceny.


handy corp

Prodejna vedle Lidl, v pasáži Anděl. Pár krát jsem zde byl a to jen, že jsem to měl po cestě a nemusel jsem přes celé město k věžičkám.


Na závěr vám doporučuji se zeptat na individuální ceny, množstevní slevy apod.