Muž, který se stal šťastný, úspěšný a bohatý

V knihách jsem našel odpovědi na otázky, jak být šťastný, úspěšný a bohatý. Principy, které mi nejvíce pomohly, vám nyní předkládám v této knize. 

Musím se vám přiznat, čím více jsem toho přečetl, tím více se na této cestě za sebepoznáním cítím jako začátečník. Jakmile si osvojím jeden princip, objeví se další a má cesta je nikdy nekončícím procesem. Nyní, kdy píši tyto řádky, procházím dalším obdobím proměny a přehodnocuji své nejzákladnější hodnoty a způsob jak vidím svět.

"Nevyzkoušené je zcela bezcenné."

Nechte se inspirovat principy, které jsem za poslední roky nasbíral a uvedl do svého života. Přeji si, aby vám pomohly ke spokojenějšímu životu a vy, abyste je předali dalším lidem. Nejdříve je však musíte sami vyzkoušet. 

Pozor, nestačí jen vědět, co dělat. Je třeba na základě svého přesvědčení také jednat. Věřím, že budete principy obsažené v této knize s chutí uvádět do svého života. Pozitivně tím ovlivníte i životy lidí ve vašem okolí.

Pokud jste připraveni udělat ve svém životě další pozitivní krok, napište si o knihu Muž který se stal šťastný, úspěšný a bohatý. Rád vám ji zašlu, nebo předám osobně. Knihu mohu zaslat i vašemu blízkému, o kterém si myslíte, že by mu mohla pomoci.

Cenu nemám pevně stanovenou. Nechám na vás, na kolik ji oceníte. Z vašeho finančního příspěvku zasílám 10 % do Nadačního fondu pomoci Karla Janečka.

Částku, kterou si zvolíte, můžete zaslat pomocí PayPal, nebo bankovním převodem na číslo účtu 2501205396/2010.

Kam vám zašlu knihu