MSW-PTM-01

lisovací kleště na měď

Vysoce kvalitní lisovací kleště na trubky je perfektním nářadím pro instalatéry, klempíře a domácí kutily, pokud jde o trvalé spojení měděných, nebo kompozitních trubek. Vytvoříte neoddělitelné spoje bez nutnosti svařování, pájení, nebo lemování. Tento pracovní krok je nejen jednodušší, ale také mnohem rychlejší než jiné pracovní metody.

V sadě naleznete lisovací čelisti o velikosti V15, V18, V22 a V28, díky kterým můžete spojovat trubky o průměru 15, 18, 22 a 28 mm. Obě spojované trubky stačí pouze na koncích odhrotovat, vložit mezi ně očištěnou lisovací tvarovku a stlačit na dvou místech. 

Výměna lisovacích čelistí je díky praktickému pružinovému mechanismu rychlá a trvá stejně jako samotné krimpování jen několik sekund.

Díky hlavě kleští otočné o 360 ° dosáhnete téměř na jakoukoli trubku a můžete vykonávat práci v pro vás ergonomicky nejpohodlnější poloze. Obě teleskopická ramena s protiskluzným gumovým potahem jsou vysouvatelná od 36 do 54 cm a zajišťují díky fyzikálnímu pákovému efektu optimální vývin energie. Díky tomu krimpují lisovací kleště měděnou trubku s obrovskou lisovací silou přes 4 t! Protože i bez vynaložení velkého úsilí z vaší strany vyvíjí trubkový lis tlak 40 kN.

Ceny půjčovného

jeden den

290 Kč

každý další den

200 Kč

záloha

0 - 2 000 Kč

Ceny jsou již vč. DPH

Rezervujte si tento stroj