Marshall Woburn II

největší reproduktor z nabídky Marshall o výkonu 130 W

Chcete jednoduše, ale kvalitně ozvučit vaši zahradní párty, svatbu, či oslavu narozenin? Tímto špičkovým reproduktorem neuděláte chybu. 

Reproduktor Marshall Woburn II se od svých konkurentů odlišuje nejen tradičním, nadčasovým designem, ale i zvukem ve vynikající kvalitě. Potěší předně nadšence do hlubokých tónů. Nádherně totiž zvládá nízké basy a realisticky přehrává střední rozsah tónů ale i výšky. Za svoje špičkové zvukové vlastnosti vděčí zesilovačům třídy D s celkovým výkonem 130 W. 

Přehrávaná hudba zní díky reproduktoru tak realisticky, jako kdyby hrála kapela přímo u vás doma. Ozvučnice je typu bassreflex, proto je zvuk tak neuvěřitelně vyvážený – basy sametově hluboké a výšky v křišťálové čistotě.

Reproduktor připojíte jednoduše přes Bluetooth 5.0. k vašemu telefonu, nebo mohu zapůjčit svůj se zaplaceným členstvím v Youtube Music, kde máte v nabídce miliony skladeb a bez reklam. Kromě Bluetooth s dosahem 10 m lze využít připojení přes vstup RCA nebo 3,5mm jack. Hudbu snadno vyladíte díky ovládání na horní části reproduktoru.

  • Překrásné a kvalitní provedení v lehkém retro stylu
  • Špičkový zvuk s hlubokými basy a čistými výškami
  • Bluetooth 5.0 bezdrátové připojení ke zdroji hudby
  • Výkon celých 130 W a zesilovače třídy D

Ceny půjčovného

jeden den

590 Kč

každý další den

400 Kč

telefon s Youtube Music

hudba bez reklam

50 Kč/den

záloha

0 - 5 000 Kč

Ceny jsou již vč. DPH

Rezervujte si tento stroj