Více informací o bedýnkách


Co bude následovat po objednání první bedýnky?

Zašlu na vámi uvedený e-mail fakturu. Po zaplacení během pár dní čekejte první bedýnku před vašimi dveřmi. Pokud jste z Prostějova, bedýnku vám osobně dovezu a zaplatit můžete v hotovosti při předání, nebo si ji můžete vyzvednout po předchozí dohodě na adrese Krokova 1376/8 v Prostějově a získáte navíc slevu 100 Kč.

Jaká vína dostanu?

Vybírám pouze malá vinařství z jižní Moravy, od kterých ochutnám většinu vín z jejich nabídky. Pro vás následně vyberu ta nejlepší dvě, tři vína, která mi nejvíce chutnala a následně vám je zabalím do bedýnky. 

Co bude následovat po první bedýnce?

Vždy začátkem sudého měsíce (únor, duben, červen, srpen, říjen, prosinec) vám zašlu další bedýnku s fakturou. Platíte tedy až po obdržení bedýnky.

Je možné si vybrat vína?

Pokud patříte mezi vínomilce, kteří preferují pouze určitý druh vína, vyplňte mi vaše preference při první objednávce a domluvíme se. Já osobně miluji tu pestrost chutí a barev a proto pro vás vybírám vína od suché Frankovky až po sladký Tramín. 

Jaké limitované lahve nabízíte?

Občas se mi naskytne možnost od vinaře získat opravdu výjimečnou lahev. Naposledy to byl Tramín- výběr z cibéb. O této nabídce se dozvíte předem a záleží jen na vás, zda ji využijete, nebo si necháte zaslat standardní bedýnku.

Mohu objednat bedýnku jako dárek?

Ano můžete. Při objednávce do zprávy napište komu mám bedýnku zaslat. Přidejte klidně i vzkaz, který mám s bedýnkou poslat.

Co když chci předplatné bedýnek zrušit?

Pokud tato situace nastane, stačí mi napsat nejpozději týden před koncem lichého měsíce na ejempetr@gmail.com a bedýnku vám již nezašlu.

Co když mi víno nebude chutnat?

Pokud vám nebude víno chutnat, zašlete mi zpět zbývajících pět lahví a já vám vrátím částku za celou bedýnku.