Obchodní podmínky

Provozovatelem webových stránek www.petrejem.cz je obchodní společnost:

Petr Ejem, IČ 044 744 73 se sídlem Šlikova 3901/22A, 796 01 Prostějov.

777 943 299 | ejempetr@gmail.com

Tyto obchodní podmínky jsou určeny všem návštěvníkům těchto stránek. Objednávkou zkušební bedýnky s těmito obchodními podmínkami souhlasíte.

I.

Co vám mohu zaručit:

To nejlepší- do bedýnek vybírám ta nejlepší vína, teda ta, která mi chutnají nejvíce.
Bez starosti- ochutnám většinu vín z aktuální nabídky vinaře. Pro vás vyberu jen ta nejlepší. Nemusíte se tedy zabývat tím, která by to asi mohla být.
Až k vám domů- po Prostějově vám bedýnku dovezu osobně. Jinak je možné bedýnku objednat z celé České republiky. Autodopravce ji doveze až k vašim dveřím. 
Limitované lahve- občas se mi naskytne možnost získat od vinaře opravdu výjimečnou lahev. V takovém případě vás budu kontaktovat. Zda ji budete chtít doručit bude záležet jen na vás.
Bez závazků- pokud nebudete chtít bedýnky dále dostávat, stačí mi napsat na ejempetr@gmail.com vaše jméno a příjmení a že již o bedýnky nemáte zájem. Žádné složitosti, či dlouhé výpovědní lhůty.
Garance vrácení peněz- kdyby vám z nějakého důvodu víno nevyhovovalo, zašlete mi ostatních pět zbylých lahví zpět a já vám vrátím částku za celou bedýnku.

II.

Objednáním zkušební bedýnky souhlasíte s tím, že vám budu zasílat bedýnku (papírový karton) o šesti lahvích od malých vinařů z jižní Moravy a to v intervalu začátkem každého sudého měsíce v roce. Dále také se zasíláním informačních e-mailů, která můžete kdykoliv jednoduše zrušit odhlášením v patičce e-mailu.

Bedýnku vám dovezu buď osobně, nebo kurýrní službou. Cena za dopravu je již započtena v ceně bedýnky. V případě, že by bylo nutné vám bedýnku doručovat opakovaně, jste povinni uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním, či jiným způsobem doručení.

III.

Po objednání první bedýnky vám zašlu fakturu. Po uhrazení této faktury vám bedýnku obratem odešlu. Další bedýnky budete hradit až po převzetí bedýnky ve které bude i faktura se splatností 10 dnů. Pokud ve stanoveném termínu nedojde z vaší strany k úhradě, budu nucen vám každý desátý den zaslat písemnou upomínku, za kterou si budu účtovat administrativní poplatek 150 Kč a dále požadovat uplatnit smluvní úrok ve výši 1% denně.

IV.

Jako provozovatel se zavazuji, že vaše osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuta třetí osobě (mimo nutných údajů pro autodopravce a případů postoupení pohledávek) a jsou u mě v bezpečí.

V Prostějově dne 1. 6. 2020.