Hledám k sobě parťáka na stavbu

Dobrý den, ahoj,

Zabývám se rekonstrukcí a údržbou bytů a celkově našich bytových domů. Přes 15 let spolupracuji s jedním kolegou, který mě toho hodně naučil, ale pomalinku se připravuje na důchod. Práce mám hodně a proto k nám hledám nového parťáka. Nejvíce pracuji se sádrokartonem, osb deskami, polystyrenem, maltou, betonem ... Pokud ale ovládáš jiné řemeslo, budu rád za kontakt.

Koho hledám?

Člověka, kterého stavařina baví. Někoho, kdo má rád pestrou práci na stavbě, je pečlivý, spolehlivý a aspoň trošku srdcař. 

Nabídnu vám férové a slušné jednání a na spoustě věcech se semnou určitě bez problému domluvíte. Co netoleruji je alkohol, nedochvilnost a lajdáctví.

Kolik peněz?

Je mi jasné, že peníze jsou až na prvním místě a chceš vědět za kolik na hodinu budeš dělat. Bohužel takhle do startu tě nejsem schopen férově ohodnotit. Orientačně u brigádníků začínám na 150 Kč, pokud ovládáš řemeslo, rád zaplatím 200 - 300 Kč/hod.

V roce 1998, jsem jako čtrnáctiletý kluk strávil s mým otcem několik dní vyklízením přeplněných sklepů v našem bytovém domě v Praze na Vysočanech. Spali jsme v prázdném bytě na zemi.